MySecret cienie do powiek, edycja limitowana

  Hej już jakiś czas temu pisałam wam o cieniach marki MySecret. Kiedy pierwszy raz je kupiłam, byłam zachwycona pigmentacja i głębią kolorów. Ciężko było uwierzyć, że produkt z tak niskiej półki cenowej, sprawdza się tak dobrze! O moich pierwszych cieniach z tej marki przeczytacie tutaj. 

  Dziś opowiem wam o palecie, która na rynku jest już jakiś czas. Ja jednak nie mogłam jej upolować stacjonarnie! Wciąż była notorycznie wykupiona, albo ja po po prostu mam pecha. W końcu udało mi się ją zdobyć!

 Paletka natural beauty eyeshadow palette to limitowana edycja cieni od MySecret. W skład palety wchodzą trzy cienie. Idealnie sprawdzą się do wykonania makijażu dziennego. Chociaż i na wieczór uda się nimi wyczarować spektakularny efekt.

 

Wybrałam zestaw Violet Hills:

 

 

  Cienie ładnie się nakładają. Podobnie jak przy pojedynczych cieniach i tutaj pigmentacja jest bardzo dobra. Są jedwabiste, matowe. Pięknie się blendują. Środkowy cień kruszy się znacznie bardziej niż dwa pozostałe. Ale kolor ma piękny.

 

 

 

  Cienie nie podrażniły moich wrażliwych powiek. Ich trwałość jest bardzo dobra. Spokojnie dają radę utrzymać się cały dzień na powiece. Na wieczór, kilka razy przed wyjściem miałam okazję poprawić makijaż na ostrzejszy i nie było tutaj problemu z dodaniem produktu. Ponownie nie zawiodłam się na cieniach tej marki. Cieszy mnie, że tak dobry produkt jest dostępny, za tak niską cenę. Swoją paletę upolowałam dodatkowo na promocji w Naturze -40% na kosmetyki do makijażu. 

 

  W ofercie producent zamieścił trzy zestawy palet, oto pozostałe z nich:

 

Cinnamon Rolls:

 

Life on Mars:

 

 

4 thoughts on “MySecret cienie do powiek, edycja limitowana”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *